Kurumsal

Omaksan Kurumsal

Omaksan makine, sektörel tecrübelerini bir çatı altında toplayarak Türkiye’nin gelişen makine sanayi alanında söz sahibi olmak isteyen yetenekli ve dinamik bir kadro tarafından kurulmuştur. Ana faaliyet konusu ağaç işleme makinelerı  üretimidir. Sektörün değişen ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla sürekli olarak ar-ge yatırımlarını arttıran, kurumsal alt yapısını kuvvetlendiren firmamız kaliteli ve yenilikçi makineleri ile sektördeki söz sahibi firmalardan biri olmuştur.

Vizyonumuz

Omaksan makine, Türkiye’nin makine sanayisinin geleceğinde lider firmalardan biri olmayı hedefler.Ülkemiz için ürettiğimiz katma değer ile insanımızın sosyo kültürel zenginliğinin arttırılmasında önemli katkısı olan yegane kuruluşlardan biri olmak nihai ve sürekli gayemizdir.

Misyonumuz 

Çevreye saygılı ve toplam kaliteyi esas alan kurumsal yapımız ile sektörün talep ettiği akıllı ve kullanıcı dostu makine çözümlerini sunmaktayız.
Bu misyonumuzun gereği olarak sürekli sektör taraması yapmak, yerel ve global ihtiyaçları belirlemek ,iyi eğitim almış yetenekli kişilerden oluşan kadromuzu büyütmek ve de bizleri geleceğe taşıyacak bilgi birikimimizi arttırmaktır.

Belgelerimiz

Yerli Malı Belgesi (.pdf)